Order Of Destiny

Forum Multi Gamingu Order Of Destiny


  • Index
  •  » Mecze
  •  » Spar PF-Fun vs. nasz eksperyment

#1 14-09-2008 23:05:28

medive

Administrator

5135815
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 11-08-2008
Posty: 35

Spar PF-Fun vs. nasz eksperyment

Mimo przegranej musze powiedzieć że niebyło tak źle, wiem że posypią się na mnie za to gromy ale to już mój problem:P. Z całą pewnością moge powiedzieć że druga mapa była kompletną porażką lecz także moge dodać iż zaskoczyła mnie dziwna "przewidywalność" naszych posunięć w niektórych momentach ale to już oddam wam do oceny... . Wracając do sparingu, trochę za bardzo spięci byliśmy, próbowałem rozluźnić sytułacje ale na drugiej mapie to była ciągła kłótnia w której tylko przekrzykiwaliście się o winie reszty zespołu, a tak naprawde każdy "dał dupy" i niewyłączam z tego siebie bo często byłem na końcu tabeli. Pierwsza tura czyli mapa de_tuscan na początku szło ładnie wygrywaliśmy 7:1, tura skończyła się wynikiem 7:5.
Możliwe że dlatego 4 rundy pod rząd tak dostaliśmy bo obsada bombside-ów była taka sama, możliwe że pomogłoby gdybyśmy robili wymiany obsad miedzy bombside-ami to powinno nieco zdezorientować przeciwników i zburzyć ich opracowany plan wejścia który by podziałał przy poprzedniej obsadzie.
Jaki drugi problem w tym meczu było spęcie niektórzy zbyt serio brali ten mecz to był tylko spar FF a nie jakiś ważny mecz więcej luzu zabrakło okrzyku

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaa

przypomnijcie sobie mój pierwszy mecz pod sztandarem O.of.D mimo że pół sparu sobie jaja robiliśmy i ciągle ktoś wyskakiwał z jakimś tesktem to wygrywaliśmy, a wrecz robiliśmy pogrom.
Niki mam do Ciebie prośbę wiem że się bardzo poirytowałeś brakiem zgrania i ogólnym nieładem ale troche ostudź nerwy, to samo tyczy się reszty zamiast myśleć co zrobić dalej wrzeszczeliście a "a ja zrobiłem to, a wy zlamiliście..." krótka riposta opanujcie nerwy jak niebardzo możecie znajdźcie se kobiete, dziwke albo zostaje wam rąsia-rąsialiński...
Potraktujcie lekko ten artykuł niejest po to by was obrazić lub zrobić wam na złość, wyciągnijcie z niego nauke
Pozdrawiam Admin

Offline

 

#2 15-09-2008 14:37:07

Enzo

Dywizja CZ

Zarejestrowany: 21-08-2008
Posty: 25

Re: Spar PF-Fun vs. nasz eksperyment

Powiem tak...zjebalismy sprawe to mial byc test ^^ Nie ukrywam ze bylo hujowo jak skurwysyn w najblizszym czasie skontaktuje sie z nikim i Matim co dalej...Bede ich namawial o wybranie najmocniejszego sq (Co mnie bardzo boli) i rozpoczecie treningow. Mam propozycje jak latwiec ogarnac taktyki bo poprostu sie wczoraj gubilismy...zaplon Nikiego sie odpalal zbyt pozniej (Jak i nasz). Dlatego KAZDA ale to KAZDA taktyke na KAZDEJ mapie chce abysmy zapisywali tutaj z nickiem gracza co robi... gdzie idziemy itp! ;p Ale szczegoly to tajemnica niestety ;p Po rozmowie z nimi ujawnie wiecej

Pozdro EnzoProIbulCITER


One shot, five kills, no luck just MultiHack...!

Offline

 
  • Index
  •  » Mecze
  •  » Spar PF-Fun vs. nasz eksperyment

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siatka.pun.pl www.bananoweleszcze.pun.pl www.brzydula.pun.pl www.anopheles.pun.pl www.ratowniki.pun.pl